Tisícky ľudí, mosh pity a prehľad toho najlepšieho z domácej aj zahraničnej scény: Sleduj aftermovie z Hip Hop Žije 2019

after-web

Prípravy na rok 2020 sú v plnom prúde, nastal však ideálny čas pripomenúť si, ako vyzeral predošlý ročník v 2 minútach. https://www.youtube.com/watch?v=U4DdarTzP50

Tohtoročný Hip Hop Žije v Bratislave opäť priniesol množstvo noviniek, organizátori festival rozšírili o ďalší stage, line-up bol ešte bohatší a nechýbali ani zahraničné mená veľkého kalibru. Nič z toho by však nemalo efekt, keby na Zlaté piesky neprišli tisícky nadšencov rapu a hip-hopovej kultúry, bez ktorých by snaha ambiciózneho tímu bola zbytočná. 

Hip Hop Žije sa môže pochváliť veľmi aktívnym publikom, ktoré je ochotné robiť pod pódiom obrovský bordel a mosh pity, čo v oceňujú aj interpreti. To všetko zaznamenáva oficiálny aftermovie z ročníka 2019, vďaka ktorému máš možnosť si na posledné 2 minúty zaspomínať na minulé leto. 

Dnes už vieme, že sa počas víkendu 26. a 27. júna 2020 v hlavnom meste ukážu Pil C, Fobia Kid, Boy Wonder, Nerieš a DMS. Samozrejme, ďalšie mená budú postupne pribúdať a je isté, že nebudú chýbať minimálne takmer všetky základné piliere slovenskej rapovej scény. Zatiaľ využi možnosť uchmatnúť si svoj lístok v predpredaji za zvýhodnenú cenu. 

Hip Hop Žije
Hore