Info

Aktuálne zmeny

ℹ️ZMENA Na SR je stabilizovaná situácia a uvoľňujú sa opatrenia, ktoré sa týkajú hromadných podujatí. A tak sme sa rozhodli pozmeniť cenotvorbu lístkov. 👇PREDTÝM👉lístok za 19,90€ na jeden deňTERAZ 👉 všetky zakúpené lístky za 19,90€ platia na oba dni!🤩PREDTÝM👉 backstage pass na jeden deň TERAZ 👉 všetky zakúpené backstage pass lístky platia na oba dni!🤩ℹ️Zároveň spúšťame predaj NOVÝCH dvojdňových vstupeniek na DUCHONKU a ak BRATISLAVU za 24,90€ + man.poplatok, ktoré platia na piatok aj sobotu. 🤩🔥ℹ️Od dnes spúšťame ✖️VIP✖️ lístky na DUCHONKU a aj BRATISLAVU za 49,90€+ man.poplatok. 🤩VIP lístok zahŕňa separátny priestor🛋, vlastný bar🍷 a vynikajúci výhľad na stage👀. Pozor👉 obmedzený počet VIP lístkov! Kupuj tu BRATISLAVA🔽https://www.ticketportal.sk/event/HIP-HOP-ZIJE-BRATISLAVA-2020Kupuj tu DUCHONKA🔽https://www.ticketportal.sk/event/HIP-HOP-ZIJE-DUCHONKA-2020ℹ️Opatrenia, ktoré musíme spĺňať sú jasne dané vládou SR. Areál bude rozdelený na sekcie s vlastným vchodom. Vypočuj si ako to bude so sekciami na festivale #hiphopžije nech sa nezamotáš.🤪🔥ℹ️Pozor❗️Duchonka sa skracuje na 2 plnohodnotné dni plné hudby a dobrej festivalovej nálady.

❗️INFO K LÍSTKOM❗

Ak ste si zakúpili lístok na piatok aj sobotu a v prípade Duchonky aj nedeľu tak môžete tieto lístky darovať alebo vrátiť na reklamacie@ticketportal.sk a peniaze Vám budú v plnej výške vrátené.

Ako vrátiť zakúpený lístok?

Ak plánujete vrátiť lístok a nechcete využiť možnosť si ho ponechať na ďalší rok, tak možnosť vrátenia peňaží môžete využiť do 31.8.2020.

Ak ste si zakúpili lístok cez predajnú sieť ticketportal, musíte napísať mail na reklamacie@ticketportal.sk kde Vás následne zaradia do zoznamu a peniaze Vám budú vrátené do 13 mesiacov od pôvodného termínu konania festivalu a to do 31.7.2021.

Ak ste si zakúpili lístok vo zvýhodnenom balíčku cez shop rukahore, tak nám napíšte na náš email hhzije@gmail.com kde Vás rovnako zaradíme do zoznamu a peniaze Vám budú vrátené do 13 mesiacov od pôvodného termínu konania festivalu čiže do 31.7.2021.

Chceli by sme Vás však poprosiť, aby ste si lístky ponechali na ďalší rok a aj tým nám pomôžete zvládnuť spolu tieto ťažké časy a zorganizovať opäť Hip Hop Žije v takej veľkosti a kvalite ako ste boli doteraz zvyknutí.

Ďakujeme za podporu.

Dôležité info!

Zakúpená vstupenka na mieste alebo v predpredaji bude pri vchode na festival vymenená za identifikačnú pásku, ktorú si musí návštevník ponechať na ruke po celú jeho návštevu podujatia. Identifikačná páska oprávňuje k vstupu do areálu s možnosťou ho kedykoľvek opustiť a vrátiť sa.

Výhercovia súťaží

Výhercovia budú napísaní na tzv. guest liste, ktorý sa bude nachádzať na akreditáciách pri hlavnom vchode do areálu. BUDE NUTNÉ SA PREUKÁZAŤ OBČIANSKYM PREUKAZOM.

ZŤP

Festival Hip Hop Žije zabezpečuje bezbariérový prístup. Pre všetkých návštevníkov, ktorí sa preukážu platným preukazom ZŤP platí zľavnené vstupné vo výške 50% z ceny normálneho lístka (zľava sa nevzťahuje na VIP vstupenky). Túto vstupenku je možné si zakúpiť iba na mieste.

Vstup pre neplnoletých

Cieľom festivalu je, aby bol sprístupnený širokej verejnosti.

Samozrejme za určitých podmienok:

Neplnoletí návštevníci do 15 rokov môžu navštíviť festival len pod dozorom rodiča, zákonného zástupcu alebo osoby staršej ako 18 rokov, ktorá za mladistvú osobu preberá plnú zodpovednosť.

Návštevníci medzi 15 – 18 rokov majú vstup na festival taktiež povolený, nevyžaduje sa rodič ani zákonný zástupca, ale majú prísny zákaz konzumácie alkoholických nápojov. Všetci návštevníci do 18 rokov budú mať špeciálne označenú pásku, ktorá im neumožní si kúpiť alkoholické nápoje na festivale. Ak vznikne podozrenie, že neplnoletý návštevník je už pri vstupe do areálu pod vplyvom alkoholu alebo akýchkoľvek iných návykových látok, nebude vpustený na festival.

Je nutné aby si návštevníci priniesli občianske preukazy alebo iný doklad totožnosti. Ak  vznikne podozrenie, že návštevník má menej ako 15 rokov a nebude vedieť preukázať, že má 15 alebo viac, nebude vpustený do areálu. Osoby, ktoré nebudú môcť dokladom dokázať, že majú 18 alebo viac, dostanú pásku, s ktorou nebudú mať možnosť si kúpiť alkoholické nápoje.

VIP zóna

VIP bude pristupná osobam starším ako 18 rokov. VIP zóna predstavuje separátny priestor s omedzenou kapacitou, s vlastnými barmi pre väčší komfort. VIP zóna ponúka kontakt s vystupujúcimi, chillout zone, pokerovú zónu a fotostenu.  

Prvá pomoc

Na festivale je zabezpečovaná plne odbornými pracovníkmi. V prípade úrazu sa obráťte na najbližších zdravotníkov, ktorí budú patrične označení.

Veci so sebou

Na festival by ste si nemali zabudnúť vziať nasledovné veci: občiansky preukaz, preukaz poistenca, platnú vstupenku,peniaze, potrebné lieky, hygienické potreby, pokrývku hlavy, opalovací krém, slnečné okuliare, pršiplášť a dobrú náladu.

Alkoholické a nealkoholické nápoje

Do areálu nebude možné si priniesť alkoholické a nealkoholické nápoje v sklenených fľašiach, petfľašiach, plechovkách alebo iných nádobách. Na festivale je možnosť zakúpenia si dostatočného množstva nealkoholických aj alkoholických nápojov.

ZÁKAZY

Je prísne zakázané vnášať do areálu festivalu sklené nádoby a fľaše, drogy, psychotropné látky, pyrotechnické predmety,  predmety ohrozujúce bezpečnosť, horľaviny a zbrane akéhokoľvek druhu, psov a iné domáce zvieratá, je zakázané stanovanie na parkovisku a mimo vyhradených priestorov.V areali je takisto prísne zakázaná manipulácia s ohňom, respektíve zakladanie ohňa. Do areálu je zakázané vnášať fotoaparáty, tzv. „zrkadlovky“ a GoPro kamery, tieto zariadenia budú môcť byť používané iba akreditovanými fotografmi.

Bude nutné, aby sa každý návštevník podrobil bezpečnostnej prehliadke, ktorú bude vykonávať bezpečnostná služba. Je dôležitá pre bezpečie nás všetkých, a preto ďakujeme za jej rešpektovanie.

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Tento rok pre vás otvárame už siedmy ročník festivalu HIP HOP ŽIJE, a tak nastal ten správny čas, aby sme vás informovali o všetkých dôležitých veciach. Všetky vaše otázky sme zaregistrovali a spísali ich do tohto článku. Ak budú nejaké otázky pribúdať, článok budeme postupne aktualizovať. Ak chcete byť informovaní ihneď, stačí sledovať naše sociálne siete Facebook/Instagram. 

Kedy sa otvárajú brány festivalu? 

V piatok (28.06) o 14:00 a v sobotu (29.06) o 13:00 hodine. 

Budú sa dať na mieste kúpiť jednodňové aj dvojdňové lístky?

Áno. Budú však o niečo drahšie. 

Keď mám lístok v mobile, musím si ho vytlačiť na papier?

Nie, to nie je potrebné. Stačí ukázať QR kód, ktorý ti oskenujeme.

Mám problémy s lístkom, ktorý som kúpil cez Ticketportal, ako to mám riešiť?

Všetky otázky ohľadom Ticketportalu nájdete tu https://www.ticketportal.sk/Article/7791.

Bude tento rok možnosť ubytovania v TENT INN? 

Nie.

Čo ak bude silná búrka? Máte záložný plán?

Pri nepriaznivom počasí alebo akomkoľvek prerušení festivalu si organizačný team pripravil záložný plán. Nachádza sa cca 500m od areálu festivalu a to priamo v nadzemných garážach obchodného domu STYLA, ktorý sa nachádza hneď vedľa OC PALACE. Ak by teda došlo k nečakanému prerušeniu, čo dúfame, že sa nestane, tak toto miesto má dostatočnú kapacitu na to, aby časť programu festivalu HIP HOP ŽIJE mohla bez problémov pokračovať na predpripravenom náhradnom stagei.

Kedy sa dozviem presný časový harmonogram (line-up)? 

V stredu 26.06.2019.

Kedy zverejníte dátumy na ďalšie HIP HOP ŽIJE festivaly v iných mestách?

Všetky informácie ohľadom ďalších zastávok zverejníme až po uskutočnení festivalu v BA na Zlatých pieskoch. 

Keď si pri vstupe vymením lístok za pásku na ruku, môžem ísť potom von a zase dnu? 

Áno, môžete kedykoľvek odísť a prísť. 

Môžem si na festival do areálu zobrať vlastný alkohol a nealko?

Nie. Ochrankári budú pred každým vstupom do areálu kontrolovať tašky aj návštevníkov festivalu. Do areálu nebude možnési priniesť alkoholické a nealkoholické nápoje v sklenených fľašiach, petfľašiach, plechovkách alebo iných nádobách. Na festivale je možnosť zakúpenia si dostatočného množstva nealkoholických aj alkoholických nápojov.

Čo všetko si nemôžem doniesť na festival?

Je prísne zakázané vnášať do areálu festivalu sklené nádoby a fľaše, drogy, psychotropné látky, pyrotechnické predmety,  predmety ohrozujúce bezpečnosť, horľaviny a zbrane akéhokoľvek druhu, psov a iné domáce zvieratá, je zakázané stanovanie na parkovisku a mimo vyhradených priestorov. V areáli je takisto prísne zakázaná manipulácia s ohňom, respektíve zakladanie ohňa. Do areálu je zakázané vnášať fotoaparáty, tzv. „zrkadlovky“ a GoPro kamery, tieto zariadenia budú môcť byť používané iba akreditovanými fotografmi.

Bude nutné, aby sa každý návštevník podrobil bezpečnostnej prehliadke, ktorú bude vykonávať bezpečnostná služba. Je dôležitá pre bezpečie nás všetkých, a preto ďakujeme za jej rešpektovanie.

Kde nájdem prvú pomoc?

Na festivale je zabezpečovaná PRVÁ POMOC plne odbornými pracovníkmi. V prípade úrazu sa obráťte na najbližších zdravotníkov, ktorí budú patrične označení.  

Kde sa dá zaparkovať s autom?

Tí, čo si zakúpili stanové miesto cez CAMP ZLATE PIESKY, žiaľ nebudú môcť zaparkovať svoje vozidlo v areáli pri svojom stane. Neumožňuje to prevádzkovateľ areálu Zlaté Piesky a my sme povinní tieto pravidlá dodržiavať z kapacitných a bezpečnostných dôvodov. Svoje auto si môžete odparkovať v okolí areálu festivalu (napr. parking pri OC Palace, ktorý sa nachádza cca 100 m od areálu).

Ako si vybavím ubytovanie, respektíve miesto na stan v areáli Zlaté piesky? 

Všetky informácie nájdete na https://intercamp.sk/.

Môžem ísť na festival, keď nemám 18 rokov?

Vstup do areálu pod 15 rokov len v sprievode zodpovednej osoby, ktorá má viac ako 18 rokov. 

Môžem si kúpiť VIP lístok, aj keď mám menej ako 18 rokov?

VIP lístok si môžu zakúpiť len osoby staršie ako 18 rokov.

Môžem na festival zobrať aj menšie deti? 

Áno, ale iba v sprievode dospelej osoby. Deti do 6 rokov majú vstup zadarmo. 

Ak som ZŤP, mám nárok na zľavnený lístok?

Festival Hip Hop Žije zabezpečuje bezbariérový prístup. Pre všetkých návštevníkov, ktorí sa preukážu platným preukazom ZŤP platí zľavnené vstupné vo výške 50% z ceny normálneho lístka (zľava sa nevzťahuje na VIP vstupenky). Túto vstupenku je možné si zakúpiť iba na mieste.

Kde si môžem aktivovať lístok z benefitov od REFRESHER-u?

Po zakúpení benefitu ti bude vygenerovaný unikátny kód, ktorý stačí nahlásiť po príchode na festival v stánku s nápisom Guest List. Na základe neho dostaneš svoj lístok.

Chcel by som brigádovať na vašom festivale, kde sa mám ozvať?

Na hhzije@gmail.com a do predmetu napísať „Brigáda HHZIJE“. Do správy napíšte svoje celé meno, vek a odkiaľ pochádzate. + Napíšte, že súhlasíte so spracovaním vašich osobných údajov. Bez tejto vety nebudeme na vaše emaily odpovedať. 

Chcel by som mať na vašom festivale stánok s jedlom/oblečením/atrakciu. Kde mám napísať?

Na hhzije@gmail.com a do predmetu treba napísať „Stánok HHZIJE“. V správe popíšte váš stánok, čo ponúkate a ďalšie podrobnosti. 

Hore