Hip Hop Žije mení logo aj koncept festivalu, nič už nebude ako predtým. Čo znamená písmeno X v novej grafike?

xko_web

Festival Hip Hop Žije má za sebou veľmi úspešný ročník 2019, a to nielen vďaka obrovskej bratislavskej zastávke. Práve tú čaká budúce leto obrovská zmena, ktorú teraz organizátori avizujú spoločne s razantnou zmenou loga, ktorú avizovali v posledných dňoch. „Keďže festival Hip Hop Žije prináša tento rok hneď niekoľko noviniek a trochu mení koncept, rozhodli sme sa preto zmeniť vizuálnu komunikáciu,“ prezrádza tím Hip Hop Žije pre Refresher.  

Fanúšikovia sa môžu tešiť na veľkú zmenu, vďaka ktorej bude ich účasť na Hip Hop Žije v Bratislave znamenať aj možnosť vidieť exkluzívne to, čo nikto iný: „Najzákladnejšia zmena bude tá, že sme sa rozhodli fanúšikom priniesť unikátnu show svojich interpretov, ktorú nemajú možnosť vidieť vo svojich mestách a obciach počas roka. Budeme spolupracovať s vystupujúcimi na špeciálnej audiovizuálnej show, ktorá je šitá na mieru pre náš festival,“dodávajú organizátori. 

Samotné logo je jednoduché, zároveň jednoducho zapamätateľné. „X v logu má symbolizovať štyri elementy,“  dopĺňa informáciu festival Hip Hop Žije, ktorému vždy záležalo na rôznorodosti programu počas celého víkendu. 

Zatiaľ je jasné len to, že kompetentní chcú zvýšiť latku podobne ako pred rokom, keď udalosť rozšírili o ďalšie pódiá. Určite nebudú chýbať najväčšie domáce mená a predpokladáme, že sa dočkáme aj účasti zahraničného interpreta. Zatiaľ sa však nechajme prekvapiť a ty si môžeš už teraz kúpiť lístok za zvýhodnenú cenu v predpredaji

Hip Hop Žije
Hore